06.01.2011

TRAKYASİFED' de Görev Bölümü Yapıldı

Kategori: Haberler

Derneğin Merkezi Çorlu oldu.

TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) çatısı altında faaliyet gösterecek olan TRAKYASİFED (Trakya Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu) kuruldu. 23 Kasım 2010 tarihinde imza protokolü düzenlenen TRAKYASİFED, ilk toplantısını yaparak Ocak ayı içinde  kaymakamlığa başvuruda bulunması için karar alınmıştı.

Trakya Sanayi ve İş Adamları Derneği (TRAKYASİAD), Çorlu İş Adamları ve Sanayicileri Derneği (ÇİSAD ), Silivri İş Adamları Derneği ( SİAD ), Edirne Sanayici ve İş Adamları Derneği ( EDSİAD ), Lüleburgaz Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ( LÜSİAD ),  Çerkezköy Sanayiciler Derneği ( CERSAD ), Silivri Kadın Girişimciler Derneklerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Trakya' da kurulan TRAKYASİFED' in Yönetim Kurulu Başkanlığına, Silivri İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Yüksek Ziraat Mühendisi  Kadir BARAN oy birliği ile seçildi.

Federasyon merkezi olarak Trakya' da bütün yolların kesiştiği ve bütün dernek yöneticilerinin kolaylıkla ulaşabileceği, Trakya' nın ekonomik, sosyal ve nüfus yoğunluğunun bulunduğu coğrafik merkezi Çorlu'da olması, bütün dernek yöneticileri tarafından görüş birliği ile kabul edildi.

Yönetim kurulunda ise kurucu dernek başkanlarının olmasına karar verildi. Oluşturulan geçici kurul ile Çorlu merkezde ofis tutulması ve gerekli çalışmaların yapılmasına karar verildi.

Başkan Yardımcılığına Trakya Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Doğan ÜNAL, Başkan Yardımcılığına Çorlu İş Adamları ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal KAVUT, Genel Sekreterliğine Silivri Kadın Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aynur SÜLEYMANOĞLU, Saymanlık ve Başkan Vekilliğine Edirne Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Genel Sekreteri İsmet AÇIKGÖZ Yönetim Kuruluna Çerkezköy Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım ULKAT ve Lüleburgaz Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Armağan AYYILDIZ Seçilmiştir.


Piyasalar

Gazete Birinci Sayfaları

Fuar Rehberi - 2013Duyurular

SAYIN  ÜYEMİZ  

 06 Şubat 2014 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulumuzda Derneğimizin kapatılması kararı alınmıştır.Bundan böyle Bölgemizde bulunan tüm Sanayicilerimizin Tekirdağ Sanayiciler Derneği (TEKSANDER) çatısı altında toplanacaktır. Bilgi edinilmesini ve bugünden itibaren derneğimize aidat gönderilmemesini arz ederim.

TRAKYASİAD
Genel Sekreterliği