10.02.2012

ÇORLU ERGENE-1 VE ERGENE-2 ISLAH OSB YER SEÇİMİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Kategori: Haberler

Çorlu Ergene-1  ve Ergene-2 Islah Organize Sanayi Bölgeleri yer seçimi için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından  oluşturulan Yer Seçimi Komisyonu 26 Ocak 2012 Perşembe günü Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu'nda toplanarak çalışmalara  başladılar.

Toplantıda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı temsilcisince, Ergene-1 ve Ergene-2 Islah OSB alanları hakkında  Yer Seçim Komisyonuna bilgiler verildi. Islah OSB alanları olarak önerilen alanlar yerlerinde incelendi. Islah OSB alanları olarak incelenen yerlerin özelliklerinde gerekli düzeltmeler ve ilaveler yapılarak, Yer Seçimi Komisyonu toplantısına katılan kurum ve kuruluş temsilcilerinin incelenen alanlar hakkındaki görüşleri alındı.

Haber Kaynağı : http://www.corlutso.com/default.asp?page=newsDetails&NewsID=1057


Piyasalar

Gazete Birinci Sayfaları

Fuar Rehberi - 2013Duyurular

SAYIN  ÜYEMİZ  

 06 Şubat 2014 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulumuzda Derneğimizin kapatılması kararı alınmıştır.Bundan böyle Bölgemizde bulunan tüm Sanayicilerimizin Tekirdağ Sanayiciler Derneği (TEKSANDER) çatısı altında toplanacaktır. Bilgi edinilmesini ve bugünden itibaren derneğimize aidat gönderilmemesini arz ederim.

TRAKYASİAD
Genel Sekreterliği